JUKEBOXY

Po téměř sestnácti letech provozování patří naše jukeboxy mezi nejoblíbenější na českém trhu. Jejich obliba je dána vysokou mírou spolehlivosti a ziskovosti.

JUKEBOXY provozujeme od roku 2003

Do Vašeho podniku Vám nainstalujeme ten “nejnabitější” jukebox na našem trhu! HM MUSIC BOXY Vás zbaví starostí s hudbou. Hudba je jednou z nejdůležitějších součástí atmosféry každého podniku, při ní se lidé bavili a bavit budou.

Velká nabídka skladeb

HM MUSIC BOXY nabízejí obrovské množství hudby všech myslitelných žánrů.
V nabídce HM MUSIC BOXU je v této chvíli více než 140 000 skladeb.

Úprava playlistu

Playlist je možné upravit tak, aby se co nejvíce hodil ke stylu a atmosféře Vašeho podniku.

 

 

Změna vzhledu jukeboxu

Obáváte se, aby jukebox zapadl do interiéru Vašeho podniku? U nás nemusíte! Po dohodě je možné vzhled změnit dle Vašich představ.

Průběžně aktualizovaná nabídku skladeb

Naše široká nabídka skladeb se neobejde bez pravidelných aktualizací, které provádíme průběžně dle přání jednotlivých provozoven.

je aktuální celkový počet skladeb

skladeb průměrně přidáváme každý měsíc

Služby

Pronájem Jukeboxů

Pronájem jukeboxů dlouhodobý i jedno a vícedenní. Dovoz a odvoz přístroje na určené místo na silvestra i na svatbu nebo narozeniny.

Instalace a servis

Provádíme instalace přístrojů včetně připojení do Vašeho AUDIO zařízení a TV nebo VIDEO projekce, dále pravidelný sevis a aktualizaci.

Fotbálky, šipky aj.

Jako doplněk Vám nabízíme také šipkové automaty VOFOTRONIX DIAMOND DARTS a FOTBÁLKY ROSENGART.

.

Odměňování

Provize je v rozsahu 30-50% a odvíjí se z výše měsíčních tržeb a vypočítává se po odečtení zákonem stanovených poplatků OSA a INTERGRAM (1300,- Kč / měsíc). Cena jedno a vícedenních pronájmů již od 1800,- bez DPH za víkend. Celková cena závisí také na vzdálenosti závozu.

Na naše náklady provedeme instalaci jukeboxu, zajistíme jeho servis, pravidelnou měsíční údržbu a maximální aktualizaci 40 až 60 nových hudebních CD každý měsíc. V ceně je také pravidelná aktualizace video a karaoke klipů.

Podrobnosti Vám rádi sdělíme na vyžádání: hajek@hm-musicbox.cz

Kontaktujte nás